Dla fotografów

SchoolBook.pl - Książka z Klasą

Tradycyjna fotografia szkolna jest nudna!

Jeżeli masz dość powielanych od wielu lat schematów i statycznej fotografii bez wyrazu - mamy dla Ciebie interesującą alternatywę!

Książka z klasą!

Schoolbook - fotoksiążka szkolna - jedyna w swoim rodzaju książka ze zdjęciami i opisami. Nowoczesny oraz niezwykle estetyczny sposób na utrwalenie najlepszych wspomnień ze szkolnych lat.

Kształcąca i owocna zabawa!

Profesjonalna sesja zdjęciowa to niezpomniana przygoda, nowe doświadczenie oraz okazja do integracyjnej zabawy dla całej klasy. Eksponuje ona spontaniczność, naturalność i żywiołowość dziecięcej natury w przeciwieństwie do tradycyjnych zdjęć klasowych. W programie sesji są zdjęcia grupowe oraz indywidualne ujęcia każdego z uczestników. Efektem są zdjęcia dynamiczne, kolorowe i pełne życia, co stanowi idealny materiał do stworzenia niepowtarzalnego schoolbooka.

Co nas wyróżnia?

Specjalizujemy się w wykonywaniu profesjonalnych fotoksiążek. Współpracujemy z zawodowymi fotografami realizując zamówienia na terenie całej Polski. Duże doświadczenie w branży fotograficznej i reklamowej, nowoczesne maszyny oraz wyspecjalizowana kadra gwarantują szybkość, pewność oraz najwyższą jakość wykonania fotoksiążek szkolnych.

Dlaczego warto wybrać Schoolbook.pl?


  • Oryginalna pamiątka na lata!
  • Gwarancja najwyższej jakości usługi!
  • Tylko najlepsi fotografowie!
  • Atrakcyjna cena!